Meist

Kuksina Spordi- ja Vabaajakeskus

Aasta oli 2004, kui  minu hea sõber soovis  minu kalli abikaasa sport kupeed endale soetada, aga raha asemel pakkus tükikest Setomaast. Selleks kohaks pakkus ta Kuksina mäel asuvat 1,1 hektarilist krunti, mis on Haanja kõrgustiku idapoolseim osa, Vaaksaare kõrgustiku tipus ning mille kõrguseks on 212 meetrit üle merepinna. Mõeldud tehtud, lõime käed. Aastad läksid ja kaunist kohast sai suur võsastunud maalapp.

Aastal 2015 tekkis tuhin maal  tegutsema hakata. Alustuseks sai võsa maha võetud ning tasapisi loodud enda laste tarbeks erinevaid vabaaja veetmise võimalused.

Spordi- ja vabaajakeskuse idee sai alguse 2020, kui mitmed sõbrad hakkasid pärima rendi võimaluste kohta. Sealt tekkis mõte luua siia ka majutusvõimalused. Alates 2023 aasta mai kuust on võimalus seda kõike teiega jagada. 

Inimesed küsivad mida tähendab KSV? Õigekeelsussõnaraamatu järgi tähendab ksv kaasvõitlejat. Meil on see tähekombinatsioon tulenevalt meie asukohast Kuksina, Setomaa vald ja meie keskuse nimest Kuksina Spordi- ja Vabaajakeskus.

Kui soovid meie keskuses aktiivselt vaba aega veeta siis broneeri aeg telefonilt valides 56 KSV KSV. ehk 56 578 578 – seda tähendabki KSV.

KSV_käru

Tulõ ja kae perra.

Tagasiside
Älis Karro - lastelaagri korraldaja
5/5

Imelised neli päeva

Kuksina on koht, kus on teistmoodi olemine ja elamine. Ütleks isegi, et seal olles ei eksisteeri muud maailma, vaid on üks suur mull, mille sees on lugematuid võimalusi mängida, puhata, tegutseda või lihtsalt olla. Meie veetsime “Lase mul olla laps” lastelaagriga sealt imelised neli päeva. Margus on sinna kohta pannud oma hinge ja seda kiirgab igast pisemast detailist. Lapsed ja lapsevanemad kiitsid koha heaks ja igatsevad juba tagasi!

Anna Golovtsenko - Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor tudeng
5/5

Lõõgastav ja lõbus

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainori II aasta kursusekaaslastega veetsime toredasti aega Kuksina Vabaajakeskuses. Peremees ja perenaine võtsid külalised soojalt vastu ning tutvustasid meile erinevaid tegevusi, mida seal sai teha – lauatennis, korvpalliväljak, võrkpalliplats, saun koos tiigiga ja palju muud. Ööbida sai luksuslikus peegelmajas, suures peamajas või oma telgiga. Koosveedetud päev selles puhkekeskuses oli lõõgastav ja samas ka lõbus. Veetsime seal ühe päeva aga järgmisel korral broneerime mitmeks päevaks sest tegevusi jätkub ja sealne loodus on lummav. Aitähh ja edu Teile kõiges!

Mait Lõhmus - Kliimakaubamaja OÜ tegevjuht
5/5

Soovitame

Korraldasime ettevõtte töötajatele ja peredele suvepäeva. Oli tellitud õhtujuht ja bänd ning sportlike tegevusi ja mänge jagus terveks päevaks kõigile osalejatele. Kindlasti soovitan ja tuleme tagasi!

Georg - sünnipäevalaps
5/5

Fantastiline kogemus

Suurepärane koht kuhu sõprade või perega tulla ja mõnusasti aega veeta. Tegevusi jätkub rohkem kui paariks või kolmeks päevaks ning igav ei hakka seal kindlasti! Kohapeal kõik mugavused olemas, mis pikemaks ajaks puhkamiseks vajalikud on. Ala sees on ka väga mõnus saun ja tiik. Kindlasti proovige ka klaasmajasid, see oli super koht kus ööbida ning fantastiline kogemus! Soovitan seda kohta kõigile, kes tahavad argipäevaelus hetkeks Setomaa metsade vahele ära kaduda ning looduses aega veeta! Kindlasti külastan seda kohta veel!!!

0 keskus
Setomaa kõrgemais punktis
0 + võimalust
pere ja sõpradega aktiivselt aega veeta
0
ruutmeetrit vabadust
Jälgi meid