Kuksina Spordi- ja Vabaajakeskuse kodukord
Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 225€ kahe ööpäeva jooksul peale arve väljastamist. Summa arvestatakse maha kogu paketi maksumusest, mis tuleb tasuda 48h enne check-in kuupäeva.

Kui klient tühistab broneeringu 21 päeva enne planeeritud rendiperioodi algust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks. 
Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 21 päeva enne planeeritud rendiperioodi algust, siis ettemaks tagastamisele ei kuulu.

Sisse- ja välja registreerimine
Rendime keskust isikutele, kes on vähemalt 21 a vanad. 
Saabumine alates 14:00
Lahkumine hiljemalt kell 11:30

Vabaajakeskus on mõeldud kasutamiseks kuni 25-liikmelisele grupile.

Heakord
* Kasutatud ruumid ja hoov tuleb väljaregistreerumise ajaks korda seada ja anda üle samas korras nagu need olid sisseregistreerumisel.
* Kõik kasutatavad nõud tuleb pesta ja asetatada samale kohale, kus need olid vabaajakeskusesse saabudes. 
* Vabaajakeskuses puudub koduloomade vastuvõtmise võimalus.
* Külastaja kannab vastutust vabaajakeskuse vara kahjustamise eest. Vara kahjustamise korral tuleb hüvitada selle maksumus. 

Saunad
Paadi- ja panoraamsauna leiliruumis on puukeris. Sauna ahju süütamisel ja kütmisel jälgige, et ahjuuks oleks suletud. Saunade kütmiseks kulub ca 2 ahjutäit puid. Saunakerisele sobivad ainult võrkkotist võetud puud, mis asuvad sauna kõrval poolsaarel.

Kümblustünnid
Kümblustünnidel on väline puukeris. Enne kütmise alustamist on oluline, et tünnivannid oleks täielikult veega täidetud! Vee üleskütmine võtab aega ca 3 tundi. Kütmisel jälgige tuleohutuse nõudeid. Küttepuud asuvad peamaja taga riidas. Kütmiseks vajaminev kogus on ca 3 ahjutäit.

Tuleohutus
Vabaajakeskuse territooriumil ei tohi kasutada lahtist tulevärki. Hoovil söegrille kasutades arvestage tuulega.

Suitsetamine
Hoonetes ei ole suitsetamine lubatud.

Kokkuvõtteks

Ära määri, lõhu, laamenda, ega miskit maha põleta. Kui kogemata saad jamaga hakkama, siis arvesta, et oma kukrust tolle kinni pead maksma. 😎

Täname mõistva suhtumise eest! 

 

Küsimuste korral kindlasti helista:
Margus +372 56 578 578

PS! Vabaajakeskuse territooriumil on videovalve.

Oled puhkuseks valmis?