Kuksina Spordi- ja Vabaajakeskuse kodukord
Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 150€ kahe ööpäeva jooksul peale arve väljastamist. Summa arvestatakse maha kogu paketi maksumusest, mis tuleb tasuda koos tagatisrahaga (200€) 48h enne check-in kuupäeva.

Kui klient tühistab broneeringu 21 päeva enne planeeritud rendiperioodi algust, tagastatakse kliendile tasutud ettemaks.
Kui broneeringu tühistamine toimub vähem kui 21 päeva enne planeeritud rendiperioodi algust, siis ettemaks tagastamisele ei kuulu.

Tagatisraha tagastatakse kohe peale külastust kui on järgitud alltoodud kodukorda ja puuduseid ei esine. 

Sisse- ja välja registreerimine
Rendime keskust isikutele, kes on vähemalt 21 a vanad.
Saabumine alates 14:00
Lahkumine hiljemalt kell 11:00
Kui lahkumise aeg hilineb, tekib rentnikul kohustus maksta juurde ühe päeva majutustasu.

Vabaajakeskus on mõeldud kasutamiseks kuni 23-liikmelisele grupile.

Heakord
* Kasutatud ruumid ja hoov tuleb väljaregistreerumise ajaks korda seada ja anda üle samas korras nagu need olid sisseregistreerumisel.
* Kõik kasutatavad nõud tuleb pesta ja asetatada samale kohale, kus need olid vabaajakeskusesse saabudes. Välikööki kasutades tuleb see koristada ja väljaregistreerumisel anda üle samas korras nagu see oli sisseregistreerumisel.
* Kui on vajadus mööbli (toolid, lauad jne.) ümbertõstmiseks, siis väljaregistreerumise ajaks tuleb mööbel tagasi panna nii nagu see oli sisseregistreerimisel. Mööblit ei tohi tõsta majast välja.
* Vabaajakeskuses puudub koduloomade vastuvõtmise võimalus.
* Telkide (kuni 5) ja muu sarnase paigaldamine territooriumile on lubatud.
* Külastaja kannab vastutust vabaajakeskuse vara kahjustamise eest. Vara kahjustamise korral tuleb hüvitada selle maksumus. Mööblile ja vaipadele plekkide tekitamisel (näit: küünelaki, punase veini plekid jne.), mida ei saa tavapäraselt eemaldada, tuleb tasuda eraldi puhastusteenuse tellimise eest. Kui plekke ei ole võimalik eemaldada, tuleb rikutud inventari eest tasuda selle maksumus. Eeltoodu maksumus lisatakse tagatisrahale.
* Tarbides keskuse territooriumil enda poolt kaasa toodud sööki-jooki, peab rentija vastutama sellest tekkinud taara ja pakendite ära viimise eest.
* Prügikonteineritesse saab asetada vaid koristamisest tekkinud prügi. Sinna ei ole lubatud panna dekoratsioone, taarat, tühjasid kaste/karpe ja muud sarnast.
* Autoga ei ole murul sõitmine lubatud.

Võtmed/Koodid
Värava ja Peamaja luku- ja uksekoodid (tärn 6 kohaline kood tärn) saab saabudes vabaajakeskusesse.
Territooriumilt või majadest eemal viibides on rentnikul kohustus lukustada hoonete uksed. (vajuta lihtsalt tärn)
Rentnik vastutab rendiperioodil vara säilimise (tulekahju, vargus) eest.

Kohvimasin
Peamaja kohvimasin töötab jahvatamata kohviubadega.Veepaaki tohib valada ainult kas filterkannu või puhast pudelivett.

Välikino
Projektor asub  väliköögi kõrval asuvas lukustatud ruumis uksest sisse vasakul riiulis. Lahkudes tuleb projektor välikinost tagasi lukustatud ruumi panna.

Saunad
Paadi- ja panoraamsauna leiliruumis on puukeris. Leili saab võtta ca 50 minutit pärast kütmist. Leiliruumi kerise kütmisel jälgige tuleohutuse nõudeid. Sauna ahju süütamisel ja kütmisel jälgige, et ahjuuks oleks suletud. Saunade kütmiseks kulub ca 2 ahjutäit puid. Saunakerisele sobivad ainult võrkkotist võetud puud mis asuvad sauna kõrval poolsaarel välilaua küljel maas.

Kümblustünnid
Kümblustünnidel on väline puukeris. Enne kütmise alustamist on oluline, et tünnivannid oleks täielikult veega täidetud! Vee üleskütmine võtab aega ca 3 tundi. Kütmisel jälgige tuleohutuse nõudeid. Küttepuud asuvad peamaja taga riidas. Kütmiseks vajaminev kogus on ca 3 ahjutäit.

Elektriseadmed
Hoonetes ja selle territooriumil ei tohi kasutada elektrilisi soojuskiirgureid ega muid suure elektritarbimisega seadmeid. Väliköögi terrassil on elektriline soojuskiirgur. Selle kasutamisel peab viimane köögist lahkuja veenduma, et see on välja lülitatud.

Tuleohutus
Vabaajakeskuse territooriumil ei tohi kasutada lahtist tulevärki, küünlaid ja paber/hiina laternaid. Hoovil söegrille kasutades arvestage tuulega ning et see oleks ohutus kauguses hoonetest. Grillimine ei ole lubatud puidust terrassidel.

Suitsetamine
Hoonetes ei ole suitsetamine lubatud.

Müra tekitamine
Päevasel ajal õuealal üritusi korraldades tuleb järgida, et oma tegevusega ei häiritaks naabrite rahu. Kinni tuleb pidada ka öörahust ajavahemikul 00.00 – 06.00. 

Täname mõistva suhtumise eest! 

Küsimuste korral kindlasti helista:
Margus +372 56 578 578

PS! Vabaajakeskuse territooriumil on videovalve.

Oled puhkuseks valmis?