KSV ekspert

Konditsioneeride, soojuspumpade ja

ventilatsiooni hooldus-paigaldus ning puhastus

Küsi pakkumist
+372 7 353 258
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

KSV Ekspert astus Eesti Võlausaldajate liidu liikmeks!

Eesti Võlausaldajate Liit (EVUL) on tänaseks avalikustanud oma ettepanekud saamaks pahatahtlikud maksejõuetused kontrolli alla. EVULi sellesuunalisele tegevusele on õla alla pannud Keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude büroo.

Ühtlasi oleme alustanud dialoogi nii riigi Prokuratuuri, Maksu-ja Tolliametiga, kui Justiitsministeeriumi maksejõuetusrevisjoni komisjoniga.
EVUL on oma lühikese tegevusaja jooksul toonud kogu maksejõuetust puudutava temaatika riiklikest tagatubadest välja, tekkinud on avalik diskussioon. Ühes sellega on EVUL saanud väga suure tähelepanu osaliseks meedias.
Liit tegutseb igapäevaselt oma liikmete hüvanguks - avalikustab kodulehel erinevaid registreid (pankrotid, juhatuse liikmete must nimekiri, rahvusvaheline võlaregister) ja turu-uuringuid, liikmetele pakutakse erinevaid soodustusi (koolitused, advokaaditeenus, raamatupidamisteenus jm) ning hoitakse kursis kõige olulisemate uudistega, liikmed saavad kasutada liidu logo (kaitse märk) oma dokumentatsioonis, sh arvetel, maksemeeldetuletustel jms.
Eesti Võlausaldajate Liitu on oodatud kõik ettevõtjad, kelle jaoks on oluline jätkusuutlik ning turvaline majandusruum. Tule sinagi meie ridadesse ning saa osa paremast ettevõtluskeskkonnast!

Aadress: Ringtee 75 Tartu 50501 (Lõunakeskus), Telefon: +372 7 353 258, GSM:+372 53 004 004, e-mail: ksv@ksv.ee